Ettevõttest

Inchcape’i 176 aastat ajalugu Inchcape Motors on täna maailma suurim sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu rahvusvaheline kontsern. Meie ettevõtte lugu algab noorest insenerist James Lyle Mackay, kes oli Strathnaveri parun Inchcape ja meie firma asutaja.

Inchcape Motors täna

Inchcape Motors on üks maailma suurimaid sõidukite jaemüügiga tegelev sõltumatu kontserne, tegutsedes 50 riigis ja esindades üle 50 tootemargi. Inchcape teenindab üle maailma sadu tuhandeid kliente ning müüb maailmas ühe sõiduki iga kahe minuti tagant! Mitmes riigis on ettevõttel õnnestunud saavutada keskne turupositsioon.

  1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape oma tegevust Eestis. Oleme osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast grupist Inchcape Plc. ning jätkame Eestis ka Mazdade müüki, hooldust, varuosade müüki ning kasutatud autode müüki. Mazda kaubamärk on Eestis esindatud olnud alates 1993. aastast.

 

  1. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Eestis Jaguar ja Land Rover sõidukite müügiga.

 

  1. aasta detsembris avasime Läike teel (Rae vallas, Peetri külas) uue esindussalongi Jaguari, Land Roveri ja Mazda müügiks ja teenindamiseks. Läike teel asub lisaks Volvo sõltumatu teenindus ja BMW ning MINI teenindus.

 

Tallinna esinduses aadressil Paldiski mnt 108 paikneb BMW, MINI ja BMW Motorrad ja kasutatud autode ehk bravoauto esindus. BMW, MINI ja Motorrad brändidele pakume ka hooldust.

 

  1. aastal avasime bravoauto kasutatud autode esinduse Tallinnas Peterburi tee 81. bravoauto tooteid ja teenuseid leiab ka meie teistest salongidest Peetris, Tallinnas (Haaberstis) ja Tartus.

 

Inchcape Motors Estonia Läike tee esindus on suurim Inchcape autosalong Baltikumis. 12 165 ruutmeetrisele kinnistule on loodud 230 parkimiskohta ning keskuse uute autode müügisaal on 1152 ruutmeetrit suur. Teisel korrusel asub bravoauto 1179-ruutmeetrine esinduspind.

Inchcape pühendumus kliendile ja visioon

Eristume konkurentidest oma stiili ja teenuste kvaliteedi poolest. Oleme klientidele kättesaadavad kõikjal ja pühendume neile iga päev ja iga kell.

Meie visioon on „Toome liikuvuse maailma kogukondadesse – tänaseks, homseks ja parema tuleviku nimel“.

Täname kõiki kliente, kes naudivad nüüd sõitmist meie poolt müüdud ja hooldatud autodega. Oleme jätkuvalt teiega!

Inchcape väärtused

Meie meeskond on nooruslik, professionaalne, aktiivne ja üksteist toetav. Töö kõrval väärtustame ka personaalset arengut, perekonda, vaba aega, liikumist ning tervist.

Lisaks ametialasele koolitusele korraldame töötajatele meeskonnakoolitusi. Hindame inimesi, kes arenevad koos meie ettevõttega ning pakume võimalusi tõusta firmasisesel karjääriredelil. Mõned meeskonnaliikmed on töötanud Inchcape’s juba üle viieteistkümne aasta.

Me usume, et inimesed on edu saavutamise aluseks ning sellest lähtuvalt on meie jaoks oluline heade töötajate hoidmine ja väljapaistvate tulemuste väärtustamine.

Meie jaoks on oluline tegutseda vastutustundlikult ning järgida eetilisi norme ja seadusandlust.

Inchcape peab olulisteks väärtusteks:

Elluviimist

Imelisi kogemusi

Värskeid mõtted

Paremat koostööd

KESKKOND

INIMESED

KOHAD

TAVAD

Jätke siia oma kontaktandmed, et saaksime teiega ühendust võtta

Vale väli
Vale väli
Vale väli
Vale väli

Vale väli

Broneeri proovisõit


Broneeri hoolduse aeg