Inchcape Motors Estonia OÜ

Land Rover

Detailse info Land Roveri mudelite kohta leiate aadressil www.landrover.ee
 
Esimene Land Rover nägi ilmavalgust 1948. aastal. Selle projekteerimisel pandi peamist rõhku tugevusele ja võimsusele – eesmärgiks oli valmis teha tõeline tööauto. Sõjajärgsetes kitsastes oludes toodetud kõigi aegade esimene Land Rover oli terase asemel tehtud alumiiniumist ning sellele autole iseloomulik roheline värv saadi sõjalennukeid tootvast tehasest. Land Rover projekteeriti algusest peale hakkama saama kõige raskemates maastiku- ja ilmastikutingimustes.
 

 
1950. ja 1960. aastatel Land Roveri arendustöö jätkus. Insenerid soovisid muu hulgas parandada auto tasakaalu ja pöördenurka. Selle tulemusel sai Land Roverist üks juhtivaid nelikveoga autosid maailma kasvaval autoturul. Paljud ettevõtted ja organisatsioonid valisid just Land Roveri abijõuks, mis pidi toimetama töötajad ja varustuse ohutult kohale ka kõige raskemates tingimustes. Tänu oma võimsusele ja usaldusväärsusele sai Land Roverist ka julgete seiklejate auto.
 
1970. aastatel asetati arendustöös pearõhk Land Roverile omasele „tuleviku mõtteviisile“. See filosoofia viis täiesti uue automudeli loomiseni – sündis Range Rover. Uues autos säilisid Land Roveri tuntud maastikuomadused, kuid täiesti uudsel viisil oli lähenetud salongi disainile ja juhitavusele. Nii loodi esimene „luksusmaastur“, mis võitis pärast turule ilmumist rohkesti disainiauhindu.
 
Järgnenud aastakümnetel jätkus tootearendus nii Land Roveri kui ka Range Roveri osas ning uusi mudeleid ja nende modifikatsioone ilmus pidevalt. Disainimisel ja projekteerimisel keskenduti endisest enam võimsusele, töövõimele ja keskkonnasõbralikkusele, unustamata sealjuures sõidumugavust ja luksuslikkust. Lõpptulemusena sündisid Discovery ja Range Rover Sport, mis on võtnud sisse kindla koha Land Roveri traditsioonide jätkajana.
 

2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Land Rover’i sõidukite müügiga Eestis.
Land Roverite müük ja hooldus toimub Tallinnas Läike teel Jaguar Land Roveri esinduses.

 

 

 

 

 


Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740