Inchcape Motors Estonia OÜ

Inchcape Motors Estonia on Eestis ametlik esindaja kolmele automargile - Jaguar, Land Rover ja Mazda

JAGUAR

www.jaguar.ee

Nii nagu nimi ja logo viitavad, on Jaguar väga dünaamiline. Oleme alati arvanud, et auto on kõige lähem asi elusale, mida on võimalik luua. Vaadake lisa meie auhindadega pärjatud lähenemise kohta autode kujundamisele ja ehitamisele ning saage teada, mis muudab need sama elusaks, kui olete Teie.

2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Jaguar sõidukite müügiga Eestis.
Jaguaride müük ja hooldus toimub Tallinnas Läike teel Jaguar Land Roveri esinduses.

 

LAND ROVER

www.landrover.ee

Esimene Land Rover nägi ilmavalgust 1948. aastal. Selle projekteerimisel pandi peamist rõhku tugevusele ja võimsusele – eesmärgiks oli valmis teha tõeline tööauto. Sõjajärgsetes kitsastes oludes toodetud kõigi aegade esimene Land Rover oli terase asemel tehtud alumiiniumist ning sellele autole iseloomulik roheline värv saadi sõjalennukeid tootvast tehasest. Land Rover projekteeriti algusest peale hakkama saama kõige raskemates maastiku- ja ilmastikutingimustes.
 

 
1950. ja 1960. aastatel Land Roveri arendustöö jätkus. Insenerid soovisid muu hulgas parandada auto tasakaalu ja pöördenurka. Selle tulemusel sai Land Roverist üks juhtivaid nelikveoga autosid maailma kasvaval autoturul. Paljud ettevõtted ja organisatsioonid valisid just Land Roveri abijõuks, mis pidi toimetama töötajad ja varustuse ohutult kohale ka kõige raskemates tingimustes. Tänu oma võimsusele ja usaldusväärsusele sai Land Roverist ka julgete seiklejate auto.
 
1970. aastatel asetati arendustöös pearõhk Land Roverile omasele „tuleviku mõtteviisile“. See filosoofia viis täiesti uue automudeli loomiseni – sündis Range Rover. Uues autos säilisid Land Roveri tuntud maastikuomadused, kuid täiesti uudsel viisil oli lähenetud salongi disainile ja juhitavusele. Nii loodi esimene „luksusmaastur“, mis võitis pärast turule ilmumist rohkesti disainiauhindu.
 
Järgnenud aastakümnetel jätkus tootearendus nii Land Roveri kui ka Range Roveri osas ning uusi mudeleid ja nende modifikatsioone ilmus pidevalt. Disainimisel ja projekteerimisel keskenduti endisest enam võimsusele, töövõimele ja keskkonnasõbralikkusele, unustamata sealjuures sõidumugavust ja luksuslikkust. Lõpptulemusena sündisid Discovery ja Range Rover Sport, mis on võtnud sisse kindla koha Land Roveri traditsioonide jätkajana.
 

2005. aasta märtsis alustas Inchcape Motors Estonia OÜ Land Rover’i sõidukite müügiga Eestis.
Land Roverite müük ja hooldus toimub Tallinnas Läike teel Jaguar Land Roveri esinduses.

 

MAZDA

www.mazda.ee

Autotootjana oleme oma tegevuse jooksul seisnud silmitsi paljude suurte raskustega. Sama kehtib ka Mazda alluvuses töötavate inimeste kohta. Ent õnneks valitseb Mazdas ainulaadne suhtumine, mis aitab meil neid raskusi ületada nii loomingulisel viisil kui võimalik. See on toonud autotööstuses kaasa mõned pöördelised uuendused, mis on eeskätt ajendatud meie töötajate valmidusest teha asju teistmoodi. 

 

Mazda kaubamärki on esindatud Eestis 1993. aastast alates, kui selle automargi müügiga alustas esimesena Esma Auto AS ning 1996. aastal Vilojett AS. Mazda autosid müüdi ja hooldati kahes esinduses Tallinnas, ühes Tartus ja Pärnus. Alates 3.09.2007 liideti Esma Auto ja Vilojett rahvusvahelise ettevõttega Inchcape Motors ning samas ühtlustati kõikide esinduste nimed. Alates 1.07.2009 asub Tallinnas ainult üks Inchcape, Mazda suurim ning kaasaegseim müügi- ja teenindussalong Eestis, aadressil Läike tee 38.

Mazdade müük ja hooldus toimub Inchcape Motors Estonia Läike tee esinduses.

 

Tutvuge Mazda mudelitega lähemalt kodulehel www.mazda.ee

 

 

SKYACTIV Tehnoloogiaga oleme loonud uue maailma

Skyactiv Tehnoloogia mõte on väga lihtne - vähendada kütusekulu ja teha sõitmisest tõeline nauding. Ulatuslike uuenduste ülesehitamine algab ikka kõige madalamalt tasandilt ja hõlmab uue Mazda puhulnii mootorit ja ülekandeid kui ka raami ja keret. Uued tehnoloogiad loovad ainulaadse sõidunaudingu tegemata järeleandmisi keskkonnasõbralikkuses või turvalisuses 
 
Tutvuge Skyactiv tehnoloogiaga lähemalt Mazda kodulehel või vaadake tutvustavaid videosid meie Youtube kanalis.
 Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740