Inchcape Motors Estonia OÜ

Uudised

Uus Land Rover Discovery Sport on Eestis kohal

10.03.2015

Eestis on müügile jõudnud uus Land Rover Discovery Sport, mis on maailma kõige mitmekülgsem ja võimekam kompaktne linnamaastur.

 

  • Discovery uut tooteperekonda iseloomustab julge ja progressiivne kujundus.
  • Kujunduse ja inseneriteaduse koostöö tulemusena on loodud ülimalt ruumikas ja mitmekülgne sõitjateruum valikulise 5 + 2 asetusega istmetega.

 

 
Discovery uue tooteperekonna esimesel liikmel on 5 + 2 asetusega istmed, kuid auto on sama suur kui olemasolevad viieistmelised linnamaasturid.
 
Discovery Sporti progressiivses uues kujunduses on optimeeritud Discovery uue tooteperekonna sõidukite mahutavust, mõõtmeid ja välimust. Kujunduse ja inseneriteaduse koostöö tulemuseks on dünaamiline profiil, sõitjateruumi ülim ruumikus ja 5 + 2 asetusega istmed.
„Tippkvaliteetse kujunduse ja erakordse mitmekülgsuse ühendamine oli tõeline proovikivi. Need kaks omadust peavad olema kooskõlas,” ütles Land Roveri kujunduse ja loomevaldkonna direktor Gerry McGovern. „Mul on hea meel kinnitada, et me saime sellega hakkama. Discovery Sporti dünaamiline kujundus tekitab klientides hea emotsiooni ja see on sõiduk, mis on mitmekülgsem kui ükski teine turul saadaolev kompaktne linnamaastur.
 
See seiklusvaim kajastub Discovery Sporti sõitjateruumis, mille kujundamisel on mõeldud eelkõige klientide heaolule. Sõitjateruumi kvaliteetsed materjalid ja keskkonsooli silmapaistvad vertikaalsed jooned on kooskõlas suurepärase väliskujundusega ning kõikjal kajastub Discovery mitmekülgsus. Pakiruum on sõitjateruumiga ühendatud ning kõigi kolme istmerea jaoks saab valida kuni neli 12 V pistikupesa ja kuus USB-laadimispesa, mis võimaldab korraga laadida mitu elektroonilist seadet.
Erinevad tehnilised uuendused võimaldavad Discovery Sportis kasutada 5 + 2 asetusega istmeid, mis on kompaktsetes linnamaasturites esmakordne. Uus tagavedrustus tagab suurepärase sõidudünaamika ning jätab teise istmerea taha ruumika ja paindliku sõitjateruumi.
 
Uus innovaatiline tagavedrustus tagab Discovery Sportiga mugava, luksusliku ja nauditava maanteesõidu. Samas säilib Land Roverile omane maastikusuutlikkus. Discovery Sporti pealesõidu- ja eemaldumisnurk ning teekumeruse ületusnurk on vastavalt 25, 31 ja 21 kraadi, mudeli varustusse kuulub tehnoloogia Terrain Response® ja läbitava veetakistuse sügavus on 600 mm, mis muudab sõiduki ülimalt suutlikuks igasugustes tingimustes.
 
Nagu iga uue Land Roveri korral, on uue Discovery Sporti väljatöötamisel kõige tähtsam valdkond ohutus, mistõttu on sõiduk oma klassis esimest korda varustatud jalakäija turvapadjaga. Peale selle on sõidukil autonoomne hädapidurdussüsteem ja tipptasemel kere, milles on kasutatud nii ülitugevat terast kui ka kerget alumiiniumi.
 
Eeltoodu on vaid osa Discovery Sporti täiustatud varustusest, mille hulka kuulub ka info kuvamine esiklaasile, uus 8-tollise puuteekraaniga infopaneel ning paindliku paigutusvõimalusega teine istmerida, mis võimaldab sõitjateruumi vajaduse järgi kohandada.
 
 
Discovery Sport tuleb turule erinevate neljasilindriliste turboülelaaduriga bensiini- ja diiselmootoritega. Nii 2,0-liitrine bensiinimootor Si4 kui ka 2,2-liitrine turbodiiselmootor on varustatud Stop / Start süsteemiga, kõrgsurve otsesissepritse, vähese hõõrdumisega sisekomponendid ja nutikas regeneratiivlaadimine, mis tagab korraga nii erakordse jõudluse kui ka säästlikkuse.
 
2015. aasta jooksul lisandub mootorivalikusse väga tõhus turbodiiselmootor ED4, mille CO2-heitkogus on vaid 119 g/km*. Saadaval on nii 9-käiguline automaat- kui ka 6-käiguline käsikäigukast ja valida saab kas kahe- või neljarattaveo vahel.
 
„Peale selle, et Discovery Sport on meie laieneva Discovery tooteperekonna esimene uus liige, lisab see kompaktsete linnamaasturite turule mitmekülgsed 5 + 2 asetusega istmed,” ütles kontserni Jaguar Land Rover turundusdirektor Phil Popham. „Discovery Sporti mitmekülgsus on väga oluline eristav tunnus. Tegemist on oma segmendi kõige täiuslikuma sõidukiga.”
 
Discovery Sporti toodetakse Land Roveri auhinnatud tootmistehases Halewoodis Liverpoolis. 
 
Tutvu uue Discovery Spordiga lähemalt
 
* kinnitamisel
 
 

Arhiiv
Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740