Inchcape Motors Estonia OÜ

Uudised

Üheskoos oleme tugevad ehk kuidas Inchcape Toidupangal abis käis

22.05.2020

 

Aprillikuus, kui oli kehtestatud eriolukord ja esinduste töö suuresti ümber korraldatud, leidsime, et vaatamata keerulistele aegadele on Inchcape’il piisavalt jõudu, et minna appi nõrgematele. Kuna esinduste demoautode koormus oli tavapärasest palju väiksem, leidsime koostöövõimaluse Toidupangaga. Tallinna esinduste proovisõiduautodest said kuuks ajaks Toidupanga transpordisõidukid ja vabatahtllikest töötajatest kullerid. Projektis olid esindatud nii BMW, Mini, Jaguari, Land Roveri kui Mazda brändi sõidukid.

 

8. aprillil toimus esimene aktsioon, kus ühendasid oma jõud Toidupank, Fotografiska Tallinn ja Inchcape Motors ning toimetasime 196 portsu suppi abivajajatele Põhja-Tallinnas. Supi valmistas Fotografiska Tallinn restorani peakokk Peeter Pihel koos oma tiimiga ning inimestele viidi koju mitu toiduportsu külmutatud kujul, et oleks korralik kõhutäis olemas mitmeks päevaks. See pilootprojekt andis indu koostöö jätkamiseks.

 

Alates 16. aprillist kolmel järjestikusel neljapäeval rivistusid Inchcape’i demoautod Toidupanga lao ukse ette ja autodesse pakiti Euroopa Liidu rahastusel kokkupandud 15 kg toidupakid, mis sisaldasid erinevaid kauasäilivaid toiduaineid jahust, kaerahelvestest, konservide ja kohvini välja. Demoautode pagasiruumi ja salongi mahutavus pandi korralikult proovile. Kui toidukotid peale laaditud, algaski kulleritöö. Pakke viisime nii Kristiine, Põhja-Tallinna kui ka Haabersti abivajajatele, kelle hulgas oli nii vanureid, invaliide kui ka suurperesid.

 

Kulleritöö ei olnud kindlasti lihtne – ei olnud harv juhus, kui tuli võtta käeotsa lausa mitu 15 kg toidukotti korraga ja nendega siis viiendale korrusele trepijooksu teha. Asja tegi keerulisemaks ka kaitsevarustus ehk mask ja kindad, mida kõik vabatahtlikud kandsid. Vaatamata sellele oli kõigil väga hea meel, et saime kriisiajal üheskoos oma panuse anda ja natukene abiks olla. Tänu, mida pakisaajad väljendasid, tegi südame soojaks. Ja kuna jõusaalid olid ju kõik suletud, siis tuli selline väike trenn ainult kasuks.

 

Statistika:

  • Ajaperiood – 8.04–30.04
  • Demoautod – BMW, Mini, Jaguar, Land Rover, Mazda
  • Abisaajaid kokku – 543
  • Abipakkide kogukaal – 5265 kg
  • Läbitud sõidukilomeetreid – ligikaudu 1000 km
  • Vabatahtlikke – 20

 

Projektis lõid kaasa: Age Pettai, Elsbet Alasoo, Erme Martin, Eve-Liis Arvisto, Evelyn Luud, Fredrik Lesment, Hans Kullama, Harry Reimers, Joonas Hagi, Keiu Ruus-Lepp, Maren Uibo, Margus Viileberg, Marilin Kesner, Marko Teesalu, Märt-Jaanus Jelsukov, Raido Ruuse, Roland Raud, Siim Harkmaa, Tatjana Lilienthal, Viktoria Mihkelson

 

Arhiiv


16.06.2020 - BMW ja KIA esinduste sulgemine Pärnus ja Kohtla-Järvel

22.05.2020 - Üheskoos oleme tugevad ehk kuidas Inchcape Toidupangal abis käis

19.05.2020 - Andmete uuendamise loosi võitja

17.03.2020 - Tähtis teadaanne!Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Võtke minuga ühendust: 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740