Inchcape Motors Estonia OÜ

Uudised

Mazda esitleb Genfis viit uut mudelit

04.03.2015

* Uus Mazda CX-3 esimest korda Euroopas * Esitletakse uue põlvkonna mudeleid Mazda MX-5 ja Mazda2 ning 2015. aasta Mazda CX-5 ja Mazda6

 
 
 
Tähelepanu keskmes on Mazda CX-3 – Mazda esimene väike linnamaastur, mis tuleb esimest korda Euroopa avalikkuse ette. Mudel on saadaval nelik- ja esiveolisena. Voolujoonelise KODO disainiga mudel, millel on SKYACTIV-tehnoloogia abil loodud ebatavaline kooslus jõudlusest ja kütusesäästlikkusest, on valmis linnamaasturiturgu vallutama. Mazda CX-3 tuleb Euroopas müüki varasuvel.
 
Kauaoodatud neljanda põlvkonna Mazda MX-5 suudab kõigile midagi pakkuda. Uuenenud MX-5, mis avalikustati septembris, paneb huvilistel oma uue väliskujunduse ja SKYACTIVI mootoritega südame kiiremini põksuma. Järgitud on 25 aasta taguse algupärase MX-5 kergekaalulist disaini. Mudel jõuab turule sügisel.
 
Uus Mazda2 tõstab superminide taseme uutesse kõrgustesse. Mudelil on oma klassi kohta väga hea varustus, mille hulka kuulub ka esiklaasinäidik. Värske supermini on juba võitnud 2014.–2015. aasta Jaapani aasta auto auhinna ja Euroopa Kuldse Rooli auhinna.
 
Mazda suurepärastele esitlustele Genfis panevad punkti 2015. aasta Mazda CX-5 ja Mazda6. Uuendatud on nii mudelite sise- ja välisdisaini kui ka varustust, mille hulka kuuluvad aktiivohutuse süsteemid, näiteks adaptiivsed LED-esituled, mida Mazda kasutab esimest korda. 2015. aasta
 
Mazda6 on nelikveoline ja esiklaasinäidikuga. 2015. aasta CX-5’ga lisandub bensiinimootorite nimistusse võimas SKYACTIV-G 2,5-liitrine mootor.
 
Kõik viis mudelit on varustatud turvalise ja kergesti kasutatava nutitelefoniga ühilduva MZD Connect süsteemiga ning moodsa i-ACTIVSENSE aktiivohutuse tehnoloogiaga.

Arhiiv
Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740