Inchcape Motors Estonia OÜ

Uudised

2015. aasta Mazda6 pakub sportlikku luksust

11.03.2015

Ohutustehniliselt täiustatud, suurema mootorivalikuga ning uue ja luksusliku sisemusega – selline on 2015. aasta uuendatud Mazda6.

 

 

  • Uuenenud lipulaev sisaldab uut ohutustehnikat ja uusi mootorivalikuid
  • Sisekujundus on elegantne ning rõhutatud on kvaliteeti, mugavust ja eelkõige ergonoomikat
 
2015. aasta Mazda6 Luxury varustuses:
 
  • Mazda kohanduvad LED-esituled (Adaptive LED Headlights, ALH), mis kujutavad endast uut autonoomset kaugtulede süsteemi, kus mõlemas esitules on neli sõltumatult juhitavat LED-tulede plokki. Teiste juhtide pimestamise vältimiseks lülitab süsteem öisel ajal kaugtuledega sõidul välja ainult selle LED-ploki, mis on suunatud vastutuleva või eessõitva sõiduki poole, ülejäänud LED-tuled jäävad parema nähtavuse saavutamiseks põlema.
  • ALH lähitulede valgusvihu ulatus on laiem ja tulede kõrgust reguleeritakse automaatselt. Peale selle hõlmab ALH kaugtulede kontrollsüsteemi (High Beam Control, HBC) ja kohanduvat esitulede süsteemi (Adaptive Front-lighting System, AFS), mis on Mazda sõidukites saadaval juba praegu.
 
2015. aasta uuendatud Mazda6-l on ka mitu uut ja täiustatud ohutussüsteemi. Pimenurga jälgimissüsteem (Blind Spot Monitoring, BSM) suurendab olemasoleva tahavaate jälgimissüsteemi (Rear Vehicle Monitoring, RVM) raadiust ja lisab tagant ristisuunas läheneva sõiduki hoiatusfunktsiooni (Rear Cross Traffic Alert, RCTA), mis hoiatab tagurdamisel juhti lähenevate objektide eest. Sõiduraja hoidmise süsteem (Lane-keep Assist System, LAS) võimendab muu hulgas roolirattale mõjuvat pöördemomenti ja aitab vältida soovimatuid reavahetusi, täiendades seega sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteemi (Lane Departure Warning System, LDWS). Esimest korda Mazda autodel jälgib 2015. aasta Mazda6 juhi tähelepanu hoiatuse süsteem (Driver Attention Alert, DAA) juhi seisukorda ja soovitab teha pausi, kui märkab muutust juhi käitumises. Nutikas linnapidurdusabi edasi-/tagasisuunas (Smart City Brake Support Forward/Reverse, SCBS F/R) lisab olemasolevale SCBS-süsteemile tagasikäigu funktsiooni, mis rakendab pidurid automaatselt, kui tuvastab suurenenud kokkupõrkeohu.

 

 

Diiselmootoriga SKYACTIV-D 2.2 varustatud 2015. aasta Mazda6 universaal saadaval koos Mazda uue põlvkonna nelikveosüsteemiga (AWD).
 
2015. aasta uuendatud Mazda6 sisemusse on jõudnud ka ergonoomiline esiklaasinäidikuga salong, mida tutvustati esimest korda koos uue Mazda3-ga ja mis sisaldab uue põlvkonna inimene-masin-liidest (HMI). 2015. aasta Mazda6 on lisaks varustatud täiustatud autosisese ühenduvussüsteemiga MZD Connect, 7-tollise puuteekraaniga, millel on uued meelelahutusliku teabe funktsioonid, ja esiklaasinäidikuga. 2015. aasta Mazda6-s on käsipiduri hoob luksuslikuma keskkonsooli saavutamiseks asendatud nupust aktiveeritava elektrilise seisupiduriga, mis sobib hästi kokku salongi materjali üldise kvaliteediga. Uuendatud vedrustus suurendab sõidumugavust.
 
Tulge tutvuma uuenenud Mazda6ga meie Läike tee salongi.

 

Arhiiv
Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740