Inchcape Motors Estonia OÜ

Klientide tagasiside Inchcape Motors Estonia klienditeenindusele

29.11.2017
 
Tere!
 
Ostsime (täpsemalt minu abikaasa K.L) hiljuti Teie firmast kasutatud Jaguari ja kohe järgmisel päeval panin kinni aja, et tagurdamiskaamerat lisagarantii käigus parandada.
Tõtt öeldes olen siiani šokeeritud! Ja seda heas mõttes.
Automüüki vormistas Lauri Odras, tehes seda väga kiiresti ja meeldivalt. Poleks uskunud, et saame sisuliselt ühe päevaga asjad joonde, lisaks aitas meid ka selliste küsimustega, mis ehk poleks üldse tema asi olnud.
Teine meeldiv üllatus ootas mind ees remondis, kus mind teenindas Ervin Reemets.
Kõik oli äärmiselt heatahtlik ja sain vastused küsimustele, mis ka mõneti rumalad ehk tundusid. Ervin helistas täna veel tagasi ja päris, kas meil ikka kõik korras on.
Olen 30 aasta jooksul sõitnud igasuguste autodega ja külastanud väga paljusid autoesindusi, aga mitte üheski pole kohanud sellist hoolivust.
Saan aru, et see on Teie firma ametlik poliitika, aga sellegi poolest palun et Te  omalt poolt kiidaksite neid nimetatud töötajaid, kes seda poliitikat ka igapäevaselt ellu viivad!
Jaguari hooldus ja remont ei ole just maailma kõige odavam teenus, aga uskuge, klient maksab siis ka palju meelsamini, kui kohtab sellist kohtlemist.
Vabandan tülitamast, aga tundsin, et peaksin andma sellekohast tagasisidet.
 
K.M.

Teenindajateks Lauri Odras ja Ervin Reemets

Lauri Odras 
 
_________________________________________________________
 
30.10.2017
 
Здравствуйте
Хотел бы поделиться своим опытом работы с Вашим консультантом Авениром. Результатом его профессиональнейшей работы стал выбор мною автомобиля Mazda 3 комплектации Lux+. 
Хотел бы отметить доброжелательность и профессионализм Авенира. Он не только объяснил мне все тонкости работы автомобиля, но и очень оперативно реагировал на все вопросы связанные с оформлением покупки машины. 
Приятно иметь дело с организацией в которой работают такие специалисты!
 
От себя хотел бы пожелать Вам продуктивной работы в дальнейшем!
 
Спасибо!
А. Г.

Teenindas Avenir Jemets

 
_________________________________________________________
 
28.09.2017
 
Добрый день !
Хотелось бы выразить искреннюю благодарность Avenir Jemets !
За высокий профессионализм в своей работе !
Все вопросы решались быстро ,оперативно и понятно .
Рекомендую будущем покупателям и клиентам Inchcape , уверен не пожалеете !
С уважением M.

 

Teenindas Avenir Jemets

 
_________________________________________________________
 
29.08.2017
 
Я очень довольна приобретённой недавно Mazda CX-3 и хотела бы поблагодарить Inchcape Motors Estonia OÜ за отличный подбор кадров. 
 
Ваш müügikonsultant Avenir Jemets максимально повлиял на моё решение приобрести именно Mazda, хотя я рассматривала и другие конкурентные предложения в данном сегменте машин.
 
Все мои пожелания были внимательно и вежливо выслушаны, была дана подробная характеристика и рекомендации по выбору комплектации машины,  коммуникация с Avenir была лёгкой и оперативной.
 
Оцениваю такой стиль работы как высокопрофессиональный и благодарна как Avenir Jemets лично, так и фирме Inchcape Motors Estonia OÜ.
 
Буду рекомендовать Ваш Центр своим знакомым.
 
С уважением,
A.P.

 

Teenindas Avenir Jemets

 
_________________________________________________________
 
23.02.2017
 

Tere Avenir !

 

Tänan Teid, et olite väga sõbralik, professionaalne ja abivalmis minu auto ostmisel. Auto sõidab hästi ja ma olen väga rahul.

Kui mul miskit muret teeb, loodan, et võin alati Teie poole pöörduda.

 

Parimate soovidega,

K.J.

 

Teenindas Avenir Jemets

 
_________________________________________________________
 
22.12.2016
 
Tere Jüri,

Tahan Inschape Motorsit tänada väga meeldiva teeninduskogemuse eest. Nimelt siis see, et auto oli ilusti puhtaks pestud ja nosimist armatuurile jäetud. Väiksed detailid aga tegid õhtu väga positiivseks…jätkake samas vaimus ja häid pühi! :)

Tervitades,


Sander K.

 

Teenindas Jüri Veskimeister


 

________________________________________________________

 
13.10.2016
 
Tere,
 
Eestlased on üldjuhul kiitusega kitsid, tõtt öelda olen seda ka ise üldjuhul. Hetkel aga soovin tänada Meelis Tolmu, kes suutis leida autol olevale tehnlisele probleemile lahenduse, mis paraku varematel kordadel oli teistel jäänud lahendamata. Kuna ta ise oli selleks ajaks, kui autole järele tulin juba lahkunud, siis palun edasi öelda tänud väga proffessionaalse ja meeldiva klienditeeninduse eest.
 
Lugupidamisega
O. L.
 
Teenindas Meelis Tolm
_________________________________________________________
 
16.06.2016
 
Tere,
 
Teenindusettevõtte juhina tean, et eestlased ei kipu head teenindust eriti esile tõstma, ikka on mõnusam kritiseerida. Aga murran stereotüüpe ja kiidan Märti. Ta tõesti teeb müügitööd hästi ja ka järelteeninduse osas toimetab nagu üks korrektne ja hea müügiinimene peabki tegutsema – informeerib õigeaegselt klienti ja peab lubadustest kinni. 
 
Ma oma firmas räägin pidevalt ja teeme ka koolitusi, et müügiinimesed ikka helistaksid, mitte aga ei oleks passiivsed ja parimal juhul vaid kirjutaks. Need, kes helistavad, saavad alati eelise! Seega, Märt, jätka samas vaimus. Inchcapele soovin aga edu!
 
Edu-jõudu ja ilusat suve!
R.R
 
Teenindas Märt-Jaanus Jelsukov
_________________________________________________________
 
02.02.2016
 
Tere, Kert!
 
Aitäh sulle! :) Esimene emotsioon meil mõlemal abikaasaga on SUPER. Oleme väga rahul, et valisime CX-5. See auto on ületanud meie ootused, juba nende mõne tunni jooksul. :)
 
B.S
 
Teenindas Kert Krause
__________________________________________________________
 
23.07.2015
 
Tervist,
 
Tõin paar päeva tagasi oma Volvo S80 teie juurde remonti. Mureks see, et esisillas päris ebameeldivalt tugev kolin ja ukse sees ka päris korralik klõbin. Ja veel suuremaks mureks see, et paar nädalat tagasi Belgias Volvo esindus (http://www.volvocars-partner.be/acb/overijse ) tegi selle esisilla kohta diagnostika ja siis vahetas amortide juures paar detaili välja ja tõdes, et ei saanud just väga palju paremaks. Ausalt öeldes ei saanud toona üldse paremaks. Selles osas mahavisatud aeg ning raha. Ja ebameeldiv tunne selle kohta, et mille jaoks kogu see diagnostika, kui probleemi ikkagi parandada ei suudetud. Teisel pool letti olnud kodanik mainis küll, et siin peaks vist edasi siis jupikaupa lähenema ja proovima järgmised asjad ära vahetada. Aga teist võimalust hakata uuesti katsetama ja proovima nad enam ei saanud.
 
Mõtlesin, et ootan selle paar nädalat Eesti reisini ära ja toon auto Inchcapesse. Mõeldud-tehtud. Vahepeal sai ka hoolduse intervall täis ning lisaks muudele muredele sai ka hooldus ära tehtud teie juures. 
 
Täna sain auto tagasi ja täitsa hea sõidurõõm jälle autost. Ei kolise ega klõbise, vaid igati mõnusalt sujuvalt sõidab. Nagu uus auto. Aitähh 
 
Oleks muidugi tore, kui Inchcape töökus ja asjalikkus jõuaks kunagi ka Belgiasse Volvo esindusse. Aga samas – asi see siis Eestis autoremondis käia. 2200 km järjest sõitu on ausalt öeldes S80ga päris mõnus vaheldus.
 
Päikest,
Priit
___________________________________________________________

10.07.2015

Tere!
 
Olen soetamas oma järjekordset Mazdat. Kuigi auto saan kätte septembris, tahaksin juba praegu  kiidusõnu jagada,  kuna  sügiseks  võib emotsioon tuhmuda ja  kiitmine ununeda. Seekord teenindas mind Kert Krause.   Kerti iseloomustab eelkõige professionaalsus. Tema asjatundlikkus ja põhjalikkus  liisingu  nüansside selgitamisel  avaldas tõsimeeli muljet. Olin just uurinud liisingu kohta pangas, kuid olulise teabe sain temalt. Oma  vaoshoitusega mõjub Kert usaldusväärselt, mistõttu ei kahelnud hetkegi tema soovitustes. Suhtlemises  on Kert sõbralik ja korrektne, talle on oluline kliendi huvidega arvestada  ning tema deviisiks on  pakkuda kliendile parimat. Ma usun, et parima ma  saingi. Ning lisaks on Kert kannatlik -  alati valmis andma selgitusi ja uut  proovisõitu korraldama ning võttis vaevaks tehingu vormistamise  lõpule viia oma puhkuse  ajal.
 
Vaagisin tõsiselt ka teist automarki. Kuigi teine auto oli odavam, siis valiku tegemisel  meenutasin,  kui meeldivalt, vastutulelikult ja tähelepanelikult on mind teie esinduses enam kui  10 aasta jooksul  teenindatud. Ning mitte ainult mind. Mul oli võimalus viimase külastuse ajal  eemalt jälgida, kui kenasti  T.Lang  üht vanemat prouat teenindas. Märgates mind üksildasena saalis seismas, tuli uurima, kas saab abiks olla.  Oli meelitav, et  E.Reeds  pani kokku minu ja mu auto,  kuigi ta ise tellimust vastu ei võtnud ning nagu alati jagas mulle põhjalikke ja rahustavaid selgitusi. Viimasel korral oli kokkupuude ka   rõõmsameelse M.Laherannaga, kes kiiresti  proovisõidu formaalsused korda ajas ning hiljem abivalmilt lepingu vormistamisega tegeles. Kuigi viimase külastuse ajal ei kohanud ma administraator O.Šestakovat, oli tema puudumist tunda. Alati soliidse ja sõbralikuna tekitab ta kohe  meeldiva õhkkonna, kui salongi sisened. Ära märkimata ei saa jätta ka alati asjalikku E.Konnot, kellega olen telefonitsi  suhelnud ning kes viimati  püüdis leida lahendust varuosa tarne probleemile.  Oli tore, et varuosa saabus ettenähtust varem ning vahetuseks leiti aeg  sama külastuse ajal.  Kõik need   pisiasjad loovad  üldmulje ettevõtte suhtumisest oma klientidesse. Sellisest  kompetentsest, sõbralikust ja tõeliselt pühendunud teenindusest loobumine tundus kergekäeline ja lühinägelik. Oma valiku õigsusele sain kinnitust ka oma tuttavatelt, kes teie esindust külastavad. Ka nemad on väga rahul teie teenindusega.
 
Jõudu ja edu kogu teie tublile  kollektiivile sama hästi jätkata!
 
Marika
 
Teenindasid Kert Krause, Tauno Lang, Edward Reeds, Merike Laherand, Olga Šestakova ja Ernst Konno
     

 

___________________________________________________________

7.07.2015

 

Hommik!
 
Mõtlesin, et kui ikka tuleb tahe häid sõnu ütelda, siis tuleb seda ka teha.
Nii olen teinud ka oma kolleegidele ja kolleegid minule. See on ju tore!
 
Müügitöö ise on Teie rahvale tavaline ,minule kui kliendile aga mitte igapäevane.
 
Lugu selles, et tellisin äkki meeldima hakanud Maza 3. Nädal hiljem, so. 3 juulil kutsuti kvaliteetselt komplekteeritud ülipõneva värviga uuele sõbrale järele!! 
 
Kogu ostu-müügi tegevust vahendas Kert Krause ja tegi seda väga asjalikult ja sõbralikult. 
 
Nüüdseks on jaapanlane käes ja võrreldes minu eelnevate masinatega on ost õnnestunud, valik erinevate markide vahel sai tehtud õige.
 
Tahtsin selle pika heietusega tänada kõiki, kellega ostu-müügi ajal kokku puutusin ja soovida edaspidiseks samasugust lugupidavat suhtlemist uute klientidega!
 
 
Kõike ilusat ja edu!!
 
Kirja saatis H.K, uue Mazda 3 omanik! :-) :-)
 
Teenindajaks Kert Krause
 

____________________________________________

05.05.2015

 

I'd also like to thank you for the excellent service you gave us when buying the car, we really appreciate that! We hope that when we'll buy our next car that we can buy it from you!

Maria & Jari K

 

Teenindajaks Ain Lilleväli

____________________________________________

23.03.2015
 
Tere!
 
Head teenindust peetakse loomulikuks, et selle äramärkimist ei peeta vääriliseks. Ilmselt selle tõttu  ongi ellu kutsutud kampaania „Kiida teenindajat“, mille raames tahan minagi kiita teie töötajaid. Käisin teie juures  eelmisel reedel. Mind teenindasid Edward Reeds, Meelis Tolm ja Kaimar Väär, kes kõik on oma töös tublid. Olen nendega kokku puutunud ka varem, sestap saan öelda, et see on nende puhul normiks. Nad on asjalikud, tähelepanelikud, jagavad arusaadavaid selgitusi; sinu küsimusi ei peeta tüütuks, vaid vastatakse heal meelel. K.Väär korraldas kahjujuhtumi käsitluse nii korrektselt, et juba 3 tunni pärast sain  kindlustusest teate:  leppige kokku remondiaeg. Ning mida ma väga oluliseks teenindaja juures pean: nad ei ole surmtõsised  -  suhtlus on sõbralik, teenindusest lahkud meeldiva tundega. 
 
Olen külastanud teie teenindust pikka aega. Mis parata, sekka juhtub ka probleeme, kuid sellest ei ole keegi prii. Oluline on see, kuidas suudetakse neid  lahendada ja milliseid järeldusi teha. Olin heas mõttes hämmeldunud, et järelteeninduse juht A.Lepik  ei pidanud paljuks minu hiljuti meilitsi tehtud pöördumise peale helistada ja esitada vabandused. Sellist ettevõtet, kus ei tegelda  eneseõigustusega, vaid kliendi tagasiside leiab asjakohast tähelepanu ning sa tunnetad ettevõtte siirast tahet asju parandada,  julged  soovitada ka teistele.
 
Kahjuks jäävad pahatihti kiituseta isegi hea teeninduse kuul need töötajad, kes tegeliku  töö ära teevad. Oma küündimatusest autoasjanduses ei suuda ma autotehnikute  töö kvaliteeti hinnata, kuid sellest, et auto sõidab ühest korralisest hooldusest teiseni probleemideta, võin  tõdeda, et töö on tehtud hoolega. 
 
Loodan, et ettevõte hindab vääriliselt oma tublisid töötajaid –  kujundavad ju nemad  ettevõtte maine.
 
 
 
Lugupidamisega
 
Marika
 
Teenindajateks Edward Reeds, Meelis Tolm, Kaimar Väär ja Aare Lepik
 
   
 
_____________________________________________

10.03.2015

Tere,
 
Ma käisin oma autoga alles eelmisel nädalal Teie juures teeninduses ja iga kord suudetakse mind positiivselt üllatada. Meelis ja Erki võtavad oma tööd südamega ja kui aus olla - siis autoteenindus on üks neist kohtadest, kust inimlikult positiivset emotsiooni ju ei oota :)
 
Edu teile ja aitäh!
 
Kaidi R.
 
Teenindajateks Erki Külvi ja Meelis Tolm
 
 
_____________________________________________
09.03.2015
 
Tere lp. Kert Krause!
 
Jõudsime ilusasti saarele tagasi ja esimene hinnang oma uuele sõiduvahendile on väga hea.
Soovime öelda ka kiidusõnad väga meeldivale teenindusele, oleme ühe toreda kogemuse võrra rikkamad!
 
Parimate soovidega,
Anu ja Ahto K
 

Teenindajaks Kert Krause

_______________________________________________

26.02.2015

Tere!
 
Eile oli meeldiv päev, kui poeg O.V sai kätte oma elu esimese auto, Chevrolet Cruze. 
Valik sai tehtud 20 auto ja automüüja vahel.
Meil läks jälle hästi Teie müüsite ja meie ostsime.
 
Müük ja ost on alati mõlemapoolne huvi ja kasu koostoime.
Kuna olen ise müügis koolitaja, on olnud meeldiv jälgida Teie professionaalset taset ajas (meie
esimene kontakt Reigo Ojapervega oli üle 5 aasta tagasi) ja see on jätkuvas arengulises taseme tõusus.
 
Hindan kõrgelt müügis ausust, täpsust ja ka vajalikku huumorit.
Tänan omaltpoolt Teid ja soovin koostööd ka tulevikus, näiteks kui on vaja nõu küsida.
 
Firma tase ja suhtumine tervikuna väga meeldiv.
 
Edu Teile kõigile.
 
Lugupidavalt, N.V
 
Teenindajaks Reigo Ojaperv

________________________________________________

03.02.2014

Tere

Soovin avaldada tänu Teie ettevõtte töötajale Erti Viirmaale väga inimliku, professionaalse ja meeldiva koostöö eest seoses auto soetamisega ja pisiprobleemide lahendamisega.

Suured tänud.
 

Kohtumisteni

Kristel R


Teenindajaks Erti Viirmaa

 

________________________________________________
18.12.2013
 

Tere,
Soovin avaldada oma tänu hea töö eest Mazda keretööde osakonnale ja eriti hr. Kaimar Väärile, tänu kellele said minu sõiduki keretööd tehtud äärmiselt professionaalselt ja kvaliteetselt.  Kaimar hoidis mind pidevalt protsessiga kursis ning leidis küsimustele kiired lahendused.
Suured tänud teile veelkord ning häid pühi ja head vana aasta lõppu!

 

Lugupidamisega,
Jaan S


Teenindajaks Kaimar Väär

________________________________________________
7.01.2013


Tere! 

Broneerisin aasta lõpus proovisõidu. Minuga võttis ühendust Otto Senno, kelle kohta saan öelda vaid ülivõrdes kiidusõnu. Sellist sõbralikkust,  meeldivat suhtumist, rõõmsat meelt ja avatust  nagu Otto Sennol ei kohta klienditeenindajate hulgas just sageli. Otto Sennol jätkus nii  aega, pühendumust kui  kannatlikkust tegelda sellise nõudliku kliendiga kui mina.  Kordagi ei täheldanud ma tema juures kärsituse tundemärke. Ta andis põhjalikke ja asjatundlikke selgitusi auto omaduste kohta ning vastas küsimustele ammendavalt ja veenvalt. Ta korraldas mulle autoga mitu proovisõitu, sest tahtsin täiesti kindel olla oma valikus. Ka ei pidanud ta paljuks sõidutada mind salongi, kui olin jäänud ilma oma eelmisest sõiduvahendist. Olen samuti  tänulik tema hindamatute näpunäidete eest auto edasise kasutamise ja  hooldamise osas. 

Kui  mult möödunud  suvel teie korraldatud kliendirahuloluuuringu käigus päriti, miks ma ei hinda klienditeenindaja tööd maksimumpunktidega, vastasin, et ma ei saa maksimumi anda, kuna  see on minu meelest ideaal, milleni küünivad aga vähesed. Otto Senno kohta  saan aga kinnitada, et tema näol on  see ideaal  täiesti  olemas ning midagi enamat ei olegi võimalik klienditeenindajalt soovida. 

Oleksin aga ebaõiglane, kui ei tunnustaks ka teie teisi töötajaid. Teie salongi külastades tunned, et oled seal oodatud külaline – kõik tervitavad sind siira sõbralikkusega nagu head tuttavat. Eriti tahaks ära nimetada saaliadministraatorit Olga Šestakovat, kes on  abivalmi käitumise ja sümpaatse olekuga - selline, nagu üks firma  „visiitkaart“ peab olema. 

Kõige selle jutu kokkuvõtteks märgin, et nüüdseks olen Mazda CX-5 omanik. Loodan, et uus auto pakub mulle erakordseid sõiduelamusi, nagu sedagi, et selle edaspidine hooldamine teie juures kujuneb samaväärt meeldivaks kogemuseks,  kui oli selle soetamine. 

Kogu teie meeskonnale soovin aga alanud aastal edu ja kordaminekuid! 

Lugupidamisega 
 

Marika
 

Teenindajateks Otto Senno, Erki Roots ja Olga Šestakova
  

________________________________________________
 5.juuni 2012
 

Tere!

Tõin oma Volvo Teie juurde kontrolli ja sain väga meeldiva teeninduse osaliseks. Väga kiidaks Mairo Romandit ja Alarit, kes kontralllis minu autot. Oleks selliseid teenindajaid rohkem!
Tulen alati rõõmuga tagasi!

Tänu kommidele, mis armatuurile pandi, sain oma lapselt tänuks suure naeratuse!
Aitäh Mairo, Alar ja Inchcape

Tervitades,
Indrek S

Teenindajaks Mairo Romandi

________________________________________________
26.10.2011 kell 16:43

Kert Krause on vaieldamatult üks parimaid konsultante keda olen autoturul kohanud. Ta on usaldusväärne, oskab ja armastab oma tööd ja olen teda soovitanud oma sõpradele. Mina suhtlen mitte Mazdaga vaid Kert Krausega, loodan et ta töötab teil ka edaspidi, ja kui ma tulen uue auto järele, siis jälle satun Kerdi juurde.

Teenindajaks Kert Krause


________________________________________________
01.04.2011 kell 22:09

Ostsin Teie firmast Mazda6 ja sain hingeliigutava üllatuse osaliseks.Olen näinud ja tundnud igasugust teenindust aga Teie juures kogetu on erakordne.SUPER!! Pole näinud nii kvaliteetset ja sõbralikku teenindajat kui on Raivo Rumberg.
Tänutundega Villu M.

Teenindajaks Raivo Rumberg

________________________________________________
29.11.2010 kell 11:54

Tere päevast,

Sooviksin tänada   Erki Külvit  minu  autoga  tekkinud  ebahariliku probleemi paindliku, kliendisõbraliku  ja asjatundliku lahendamise eest!

--

Lugupidamisega,
Sincerely yours,
Urmas T

Teenindajaks Erki Külvi


________________________________________________
1.10.2010 kell 11:04 


Tere,

Eestlastele on omane, et kui midagi halvasti on, siis kirutakse. Kui aga midagi on hästi, siis hoitakse endale. Püüan käesolevaga seda traditsiooni murda.

Soovin käesolevaga avaldada tunnustust ja tänu müügikonsultant Erti Viirmaale väga kliendisõbraliku ja asjatundliku teenindamise eest. Mind üllatas positiivselt, et isegi kui küsisin infot nende autode osas, mida teie salongis ei müüdud, sain väga põhjalikud vastused. Kordagi ei tekkinud muljet, et mulle pressitakse peale salongis müüdavaid autosid, vaid toodi välja nii head kui halvad küljed ka teiste autode osas ja jäeti otsus minu teha. Kõik nõuanded seoses liisingu ja kindlustusega olid samuti väga pädevad ja dokumentide kordaajamine läks tõeliselt nobedalt.

Hoolimata asjaolust, et salongist autot ostes on alati mõte, et ükskõik mis hinnaga ostad, niikuinii tõmmatakse nahk üle kõrvade, siis seekord sõitsin autoga ära tundega, nagu oleksin saanud tõeliselt hea diili :)

Jõudu ja edu soovides,

Heikki V

Teenindajaks Erti Viirmaa

________________________________________________
14. september, 2010

Käisin täna Teie juures mazda MPV suhtes nôu küsimas ning vestlesin ühe noormehega tellimuste vastuvôtuosakonnast. Kuna Mazda mootoriprobleem oli väga spetsiifiline ning  raskesti diagnoositav (nimelt kolks klapikambri kaane all, kuid seal oli kôik korras), siis soovitas too noormees mul kontrollida kepsusaalesid ja tahaksingi teda tänada, kuna tema soovitus  säästis mul hulga aega ja närvikulu.(sorry,et ma nime ei mäleta)  
Sergei.

________________________________________________
August 11, 2010 


Tere!

Viimased korrad Range Roveriga remondis käimised on kenasti sujunud. Teenindus ja kliendisuhtlus on olnud igati korrekte ja toimetamine asjakohane. Seda on näha ka üldises meeleolus ja töösse suhtumises.

Tänud Ervinile, kes oma ülesandeid tõsiselt võtab.

Jõudu juhtidele ja kogu meeskonnale selle taseme hoidmisel!

Pille M


Teenindajaks Ervin Reemets


________________________________________________
12.  august  2010

 

Tere,

Avaldan kiitust ja tänu Teie töötajale Ernst Konnole, kes reedel 06.08 nõustas mind telefoni teel sõiduki ootamatu tehnilise rikke korral, korraldas kiire auto ülevaatuse, vea tuvastamise ning remonditööd. Suur tänu suurepärase ning professionaalse teeninduse eest.

Lugupidamisega,

Jüri P.


Teenindajaks Ernst Konno


________________________________________________
08.04.2010

Tere
Ostsime täna teie firmast auto ning meie müügikonsultandiks oli Erti Viirmaa. Oleme väga vähestes kohtades kogenud nii professionaalset müügiprotsessi. Tema tööd iseloomustas tähelepanelikkus ning suurepärane suhtlemisoskus. Tänasime teda ka suuliselt, kuid soovime oma saadud head kogemust ka Teiega jagada. Märgake ja võimalusel tunnustage:)
Krista ja Leevi L

Teenindajaks Erti Viirmaa


________________________________________________
25.03.2010

 
Tere.
Olen väga rahul minu autole teostatud keretöödega ja teie meeskonna professionaalse suhtumisega.
Lugupidamisega
Raido Reimann
Mazda3 omanik

 ________________________________________________

12.02.2010

Tere
Ostsin teilt täna auto. Pole nii kiiret ja põhjalikku automüügimeest varem kohanud, kui teie Raivo Rumberg.
Palun kiitke teda minu eest:)
Timo H.  

Teenindajaks Raivo Rumberg

________________________________________________
29.01.2010

Tere,
Minu auto Mazda3 oli Teie keskuse hoolduses värviparanduste tegemisel.
Sain eile õhtul kokkulepitud kellaajal oma auto kätte ja olin meeldivalt üllatunud, minu autolt olid kadunud kõik nähtavad iluvead, lisaks oli autole paigaldatud Mazda firmamärk (mis oli mingi aeg tagasi kurikaelte poolt varastatud).
Tänan Teie keskust, teenindajat ja hooldusspetsialiste meeldiva teeninduse eest, samuti kiitus kõikidele teenindussaali teenindajale, kes kõik pidid peale 19.00 minu auto pärast tööl olema.
Sain väga hea teeninduse osaliseks. 
Edu ja jõudu edaspidiseks,
Lugupidamisega
Tiina A.

Teenindasid Marko Valgma, Ahto Allik
 


________________________________________________
28.01.2010

Tere!
Osalesin eile oma õe autoostuprotsessis Läike teel. Raivo Rumberg tegi oma tööd ääretult proffessionaalselt, tuues automüügi minu silmis hoopis uuele tasemele. (Olen ise otsemüügiettevõttes osakonnajuhataja ja oskan hinnata personaalset lähenemist kliendile.) Väga - väga meeldiv oli ja õde, kes autodest suurt ei teagi, omab nüüd täielikku ülevaadet, kuidas auto igat funktsiooni kasutada. 
Aitäh meeldiva teeninduse eest!
Lugupidamisega,
Keio

Teenindajaks Raivo Rumberg

________________________________________________
18.01.2010 

Tere,
Tahaksin veel kord tänada meeldiva teeninduskogemuse eest. 
Auto (Mazda3) on reedest registris, sõidab nagu kulda, juba 350 km spidomeetri näidul. 
Valgusfoori taga seistes on näha uudishimulikke pilke - siin riigis (Belgia) pole Mazda eriti levinud.
Zoom-zoom,
Mari S. 

Teenindajaks Kert Krause
 
________________________________________________
27.11.2009

Olen jäänud väga rahule Teie firma klienditeenindusega ja siinkohal palun meeles pidada sellist inimest nagu Kert Krause, kes oli abiks auto soetamisel ja igakülgse info jagamisel seoses autoga.
Lugupidamisega
Lauri H.

Teenindajaks Kert Krause

 

________________________________________________
30.09.2009

Ostsime eile Teie salongist kasutatud Mazda 3. Teenindus oli nii hea, et kohe peab seda positiivset emotsiooni Teiega jagama. Müügijuht Raivo Rumberg teeb oma tööd suurepäraselt ning kindlasti on ka Mazda müügiprotsessi korraldus Teie firmas paigas.
Heade soovidega,
Anu ja Jörgen V.
 

Teenindajaks Raivo Rumberg

________________________________________________
25.09.2009

Hommikust,
Tahan veelkord tänada meeldiva müügitöö ja teeninduse eest. Seni parim autoostukogemus, mida olen kogenud.
Tervitades,
Heiki
 

Teenindajaks Märt-Jaanus Jelsukov

________________________________________________
5.02.2009

Avaldame tänu Teie esinduse töötajale Erki Rootsile erakordselt kliendisõbraliku teeninduse eest, mis väljendub tema asjaajamise kiiruses, korrektsuses ja väga meeldivas suhtlemises. 

Lugupidamisega hiljutised kliendid
Siim ja Katti K
 

Teenindajaks Erki Roots

________________________________________________
4.02.2009

Tere! Eile ostsime Teie salongist uue auto endale, oleme väga rahul. Tahaksime eriti head sõnad öelda teenindamisest - meie teenindas müügikonsultant Erki Roots. Väga korrektne, kompetentne, heatahtlik, delikaatne, intelligentne (nii väljaspool kui ka tõenäoliselt sees) ja abivalmis inimene. Tahaksime, et Teie ka sellest teaksite, võimalusel võib ka teda tänada (võimalusel ka mitte ainult sõnadega).

Ette tänades, 
Oksana ja Vitali F.
 

Teenindajaks Erki Roots

 


Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740