Inchcape Motors Estonia OÜ

Inchcape liising

Aitame valida Teile sobiva auto ja nautida selle omamist!


Inchcape liising pakub Teile teenuspaketti, mille eesmärk on teha auto ostmine ja omamine võimalikult mugavaks. Meie esindustes saate korda ajada kõik autoostuga seotud toimingud. Aitame valida sobivaid teenuseid ja võtame kogu asjaajamise enda peale.


Teenused
 

Kapitalirent. Pikaajaline rendisuhe, kus vara omandiõigus läheb liisingperioodi lõppedes üle rentnikule lisakuludeta. Kuumakse suurust mõjutavad liisingu periood, auto maksumus, esimene sissemakse ja intress.
 

Kapitalirent jääkväärtusega. Pikaajaline rendisuhe, kus vara omandiõigus läheb liisingperioodi lõppedes üle rentnikule peale viimase, suurema rendimakse tasumist. Kuumakse on väiksem kui kaptalirendi korral, kuid viimane osamakse on selle võrra suurem. Soovi korral on võimalus sõlmida viimase osamakse tasumiseks uus liisingleping ja pikendada makseperioodi. Kuumakse suurust mõjutavad liisingu periood, auto maksumus, esimene sissemakse,intress ja jääkväärtus.
 

Kasutusrent. Pikaajaline rendisuhe, kus rentnik kasutab renditavat vara liisingperioodi jooksul ning omab lepingu lõppedes ostueesõigust vara soetamiseks lepingujärgse jääkväärtusega. Sõiduk on liisinguvõtja käsutuses tähtajaliselt. Liisinguperioodi lõppedes on võimalus sõiduk tagastada, jääkmaksumusega välja osta või lepingut pikendada. Väljaostmisel lisandub jääkmaksumusele käibemaks. Kuumakse suurust mõjutavad liisingu periood, auto maksumus, esimene sissemakse, jääkväärtus, planeeritav läbisõit ja intress.
 

Kindlustus. Liikluskindlustus on kõikidele sõidukitele kohustuslik. Liisinguga ostetud sõidukitele tuleb teha ka kasko-kindlustus. Inchcape liisingu sõlmimisel esitame Teile erinevate liiklus- ja kaskokindlustuste pakkumised, et saaksite valida endale sobivaima.

 

Laadige alla autoliisingutaotlus eraisikule

Laadige alla autoliisingutaotlus juriidilisele isikule


Teeninduse broneerimiskeskus

Ernst Konno

Ernst Konno

Kliendihaldur

Aja broneerimiseks teeninduses klikkige siia
või helistage 663 0633

BMW ja Mini teenindusaja broneerimiseks klikkige siia
või helistage 659 3740